GAP Bölgesi Turizm Odaklı Tanıtım ve Markalaşma Projesi

    GAP Bölge Kalkınma İdaresi koordinatörlüğünde yürütülen bir bölgesel turizm destinasyon markası olan MEZOPOTAMYA, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda tanıtıldı.
    T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda MEZOPOTAMYA markasının tanıtımı gerçekleştirildi. Türkiye’deki turizm sektörünün en başarılı organizasyonlarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi 8-11 Aralık tarihleri arasında İzmir Fuar Merkezi’nde çok sayıda yerli ve yabancı firmanın katılımıyla gerçekleştirildi. Travel Turkey İzmir’i bu yıl 81 il ve 77 ülkeden toplam 38 bin 587 kişi ziyaret etti.

    Travel Turkey İzmir Fuarı kapsamında, farklı destinasyonlardan tur operatörleri, seyahat acentaleri, oteller, il kültür ve turizm müdürlükleri, kalkınma ajanslarına ve ziyaretçilere MEZOPOTAMYA turizm destinasyon markası hakkında bilgi verildi. Fuarda MEZOPOTAMYA markasına ait tanıtıcı ürünlerin (takvim, tanıtıcı broşür, çanta, bloknot, ajanda, küpnot, not defteri) dağıtımı gerçekleşti.

    Yorumlar kapatıldı.